Nasıl Çalışır?

Nasıl Çalışır? ( Üyeler )

Kullanıcılarımız için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Romantik Firsatlar 'da her gün sizlere farklı kategorilerde birçok yeni fırsat sunuyoruz. Günün fırsatları sitemizde yayınlanmakta olan fırsatları ifade ediyor.

Romantik Fırsatlar  olarak sizin adınıza işletmelerle indirimli fiyatlara anlaşıyoruz. Örneğin kaliteli bir restoranda 50 TL yerine 25 TL ödeyerek, güzel bir akşam yemeği yiyebilmenizi sağlıyoruz.
Her müşterimiz için özel olarak ürettiğimiz 10 haneli rakamlardan oluşan bu kod, sizin fırsattan faydalanabilmenizi sağlayan ve işletmelere isminizle birlikte ilettiğimiz koddur. Kodlar her fırsat için kişiye özel üretilmektedir. Sahibinden başkası tarafından kullanılması mümkün değildir.
Hayır, fırsatı aldıktan sonra, geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin eğer fırsat üç ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca istediğiniz gün kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır? ( Tedarikçiler )

Tedarikçilerimiz için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Romantik Firsatlar ’ın eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Romantikfirsatlar.com Türkiye’nin en çok tercih edilen işletmeleri ile tüketicilerin cazip fiyatlarla buluştuğu noktadır. Romantikfirsatlar’ın çalışma sistemi, kazan-kazan modeli üzerine kurulmuştur. Hem işbirliği yaptığı binlerce kuruma, hem de üyelerine eşsiz bir değer katar. Romantikfirsatlar birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.


Talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda oluşturulan kampanya sayfası işletmenize neler katacak?

Tanıtmak istediğiniz (kahvaltı, akşam yemeği, masaj, kuru temizleme vb) bir hizmetiniz mi var?
Doldurmak istediğiniz (otel, tatil köyü, pansiyon vb ) bir tesisiniz mi var?
Daha çok müşteri ağırlamak istediğiniz özel bir zaman dilimi (hafta içi, hafta sonu vb) mi var?
Özel günler (yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, ramazan, bayram turları vb) için planladığınz bir kampanya mı var?
Satışını artırmak istediğiniz bir organizasyonunuz (tiyatro, konser, gösteri vb.) mu var?
İşletmenizi tanıtan metin ve fotoğraflarla, hizmetinizi güncel fiyatı üzerinden sunan, size özel bir kampanya sayfası tasarlayalım. Kampanya sayfası oluşturma paketleri stardart olarak, Google Adwords, e-mail ve sosyal medya kanalları aracılığıyla desteği de içerir.
Şehir Rehberi işletmenize neler katacak?

indirim-kampanya zorunluluğunun ve komisyonun olmadığı, kendi fiyatlarınızla ya da fiyat göstermeden tanıtım yapabileceğiniz bir mecradır.   İşletmenizin tüm hizmetlerini ya da ön plana çıkarmak istediğiniz özelliklerini hızlıca göstererek hedef kitlenize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Tanıtım sayfası işletmenize neler katacak?

Birçok turu olan bir seyahat acentanız, farklı hizmetler sunan bir güzellik merkeziniz ya da geniş bir ürün gamına sahip bir perakende siteniz mi var?  Bütün hizmetlerinizi aynı anda ön plana çıkartmak için hazırladığımız tanıtım sayfasıyla web sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

Tedarikçi Olmak İstermisiniz?

Şimdi kayıt olarak fırsat ve indirimlerinizden herkesin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.